Dokonalá Klára přehled

Dokonalá Klára
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250572/bmid_dokonala-klara-2CD-250572.jpg 4 17 17

Většina dětí jde do školy s obavami, že jim něco nepůjde nebo nebudou něčemu rozumět. Ale Klára ne, je totiž dokonalá. Nebo si to aspoň myslí. Babička bývala učitelka, takže Klára už zná školu i některé paní učitelky a má dojem, že ji nemůže nic překvapit. Jenže ouha. Paní učitelka už najednou není teta, Klára ve třídě není jediná, a navíc jsou tu kromě ní i jiné šikovné děti. A dělat úkoly o přestávce před hodinou se taky nevyplácí! Veselá knížka o jedné trochu rozmazlené holčičce a o tom, jak ji škola naučila nejen číst, psát a počítat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalá Klára. Přihlašte se a napište ho.

Broukodrak
08.11.2019 4 z 5

Klára je VELICE sebevědomá, rozmazlená a všichni z rodiny jí říkají, že je dokonalá, že je úžasná, že je výtečná... Ve škole má ale veliké problémy a babička se snaží zlepšit jí známky tím, že přijde za paní učitelkou a chce aby jí dala DOBROU ZNÁMKU. Připadá mi, že se nakonec moc nezmění.
Bylo to velice realistické, ale četla jsem už i zajímavější knížky.

keiko33
24.01.2018 4 z 5

Sice bola Klara riadne rozmazna, no autorkin styl mam rada. No a nakoniec si to uvedomila, takze poucenie, na kazdeho raz pride.

raffi
13.04.2017 4 z 5

To bolo poriadne neznesiteľné dievčatko! Ale kniha bola čtivá a realistická.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dokonalá Klára v seznamech

v dalších seznamech2x