Dobrodružství na Černé řece přehled

Dobrodružství na Černé řece https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86321/dobrodruzstvi-na-cerne-rece-86321.jpg 4 8 8

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství na Černé řece. Přihlašte se a napište ho.

Hledam94
19.05.2022 2 z 5

Kniha má řadu potěšujících detailů. Nezapře se důraz na pravdivé detaily z Plzně a okolí Mže (Černé řeky), na detaily dnes už neexistující jako zbouraná čtvrť Karlov nebo údolí zatopené Hracholuskou přehradou. Kniha ukazuje neutěšené sociální poměry třicátých let a věřím tomu, že to tak bylo. Bohužel příběh je takový nevýrazný a politická linka velmi vyčnívá - skoro z každého trampa se vyklubal komunista.

Nočnípták
31.10.2018 4 z 5

Černá řeka - osada našeho mládí
Láďa, Tomáš, kamarádství, tramping, osada, Škodovka, Černá řeka a dobrodružství. To všechno v téhle knížce najdete. Je to příběh z doby minulé, ale pro duše propadlé trampingu pořád velice čtivý a připomínající krásu přírody a volnost, kterou už teď těžko hledáme.

petym
13.09.2015 5 z 5

Zrovna tuto knihu čtu, těšil jsem se až na ní přijde řada a jsem rád, že už ta chvíle nastala. Z počátku prvních pár listů bylo nezáživné, tak jsem neměl ani chuť číst dál. Ale pořád mi něco říkalo jen čti určitě nebudeš litovat. Jakmile trampové odjeli na týden k řece tak se to rozjelo presně podle mého gusta.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství na Černé řece v seznamech