Dobrodružství Máji a Olíka: Na rozhledně přehled

Dobrodružství Máji a Olíka: Na rozhledně
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508087/bmid_dobrodruzstvi-maji-a-olika-na-rozhl-qQe-508087.jpg 5 2 2

Je krásně a tak si Mája a její pejsek Olík vyrazí na výlet. Když jsou na rozhledně, strhne se příšerná bouřka. Blesk srazí strom a ten zablokuje dveře. Ach né, jak se teď dostanou ven? S Májou a Olíkem prožijete neobyčejný den a po cestě narazíte třeba na drona, robosekačku nebo selfie tyč. Překvapivé detaily zabaví nejen děti, ale také rodiče. Obrázková dětská knížka pro děti 2-6 let.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství Máji a Olíka: Na rozhledně. Přihlašte se a napište ho.

scharkan
22.01.2023 5 z 5

Nase holka (1,5 roku) ji zboznuje. Na kazdy strance je spousta drobnych situaci a je tak stale o cem mluvit a co si ukazovat. Holcicku to bavi a me taky, jelikoz jsi cteni pokazde udelame trochu jiny. A kvituji i to 21. stoleti se vsemi solary na strechach a jaderkami na horizontu.

dominik2678
27.12.2022 5 z 5

Mája je jen jeden den od naší Beky, takže není divu, že knížka funguje líp než cokoliv prefabrikovanýho, tohle je tal akorát krátký, plný věcí na ukazování a poznávání, je tam pejsek, dobře se to umeje, co víc chtít :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství Máji a Olíka: Na rozhledně v seznamech

Autorovy knížky