Dneska výtah nejezdí přehled

Dneska výtah nejezdí https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78652/mid_dneska-vytah-nejezdi-wZX-78652.png 4 14 14

Další příběhy autorské dvojice manželů-výtvarníků se tentokrát odvíjejí na pozadí zápletky téměř detektivní. S humorem a nadsázkou vyprávějí o svém životě s kočkami i bez koček, ale hlavně o vztazích s lidmi a mezi lidmi, a to jak těmi blízkými, tak i cizími, milými i nemilými. V knize nám více poodhalují svůj osobní příběh, seznámení, svatbu, vztahy s rodiči, radosti i potíže v práci, budování nového bytu a patálie se sousedy i jak to bylo s první výstavou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dneska výtah nejezdí. Přihlašte se a napište ho.

Lenka4
24.05.2023 4 z 5

Knížka pro dobrou náladu. Skoro detektivka, skoro humoristický román. A jako bonus krásné ilustrace.

May
17.12.2021 5 z 5

Nemůžu říct víc, tohle je dokonalé, dokonale výstižné .... a mně je ctí být považována za blázna!

"Kočka je absolutně dokonalá. Absolutní hloubka jejich očí, absolutní měkkost tlapek nebo absolutní rozkoš, s níž se protahuje na klíně a přede, člověka povznesou do nadoblačných výšin. Vzápětí ho ale zase srazí na dno její absolutní sobeckost, opovržení nebo svéhlavost. Kočka dokáže svého pána vytočit do nejvyšších obrátek, ale přesto by ji absolutně za nic nevyměnil. Je sice pravda, že oddané chovatele a milovníky koček považují ti ostatní často za blázny, důležité však je, že si to rozhodně nemyslí jejich kočky a kočky to vědí líp."
Z konce knihy Dneska výtah nejezdí.

bojga
06.12.2020 5 z 5

Moc pěkné vyprávění

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dneska výtah nejezdí v seznamech

v dalších seznamech1x

kočky