Dívka jako ty přehled

Dívka jako ty https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346079/bmid_divka-jako-ty-B9r-346079.jpg 4 6 6

Příběh mladé dívky, která po škole nastupuje do svého prvního zaměstnání a musí zde řešit spousty problémů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka jako ty. Přihlašte se a napište ho.

Psímáma
07.02.2024 5 z 5

Příjemné, lidské - (drobné) radosti a starosti běžného života. Já jsem si při čtení úplně lebedila, protože to bylo plus-mínus z doby mého mládí, kdy ještě z každého netryskalo přehnané sebevědomí na všechny strany.

Nofar197
26.01.2024 5 z 5

Osmnáctileta Daniela po absolutoriu keramické průmyslovky odmítne nabídku pracovat ve výzkumném ústavu a místo toho přijímá místo mistrove porcelance v pohraničí, aby mohla zůstat nablízku svému příteli Ctiradovi. Její začátky nejsou nijak lehké : Předchozí mistrova Blažena byla jednak velmi oblíbená mezi zamestsnankyneni dílny, jednak nejen Danieliny podřízené ji vnímají jako protekční dítko. Nebude pro ni nikterak snadné dokázat, že se mýlí.
"Pořád jen vychvalujete tu vaši Blazenku, ale abyste věděly, tak za měsíc červen, kdy tady s vámi ještě byla, jste splnily plán jen na devadesát procent, to zboží pořád ještě chybí. Proto chci, abyste dělaly přesčas, ale vy si zkrátka myslíte, že ja to prostě neumím, když jsem tady nová...... "
Daniele neulehci situaci ani Ctirad, který se v rozhodující chvíli projeví jako ukázkový egoista.
" Jestli chcete kryt Smoliga, Danielo, tak to šeredně odskacete. "
Hezký příběh o přechodu studentky do pozice zaměstnance, o vyrovnávání se se zklamanimi, které přináší život, i o názorovem zrání jedné mladé ženy.

JancaMia
21.05.2020 4 z 5

nález v knihobudce a neuvěřitelně hezký dívčí román

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dívka jako ty v seznamech