Dítě, které jsem neměla přehled

Dítě, které jsem neměla
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516872/bmid_dite-ktere-jsem-nemela-6JV-516872.jpeg 4 32 32

Je teplý letní podvečer, když u Mii někdo nečekaně zazvoní. Jakmile na verandě uvidí stát dospívající dívku, okamžitě ví, kdo to je, přestože ji roky neviděla. Její dcera Daisy. Daisy, které se před sedmnácti lety vzdala s vědomím, že jí nemůže dát život, jaký by si zasloužila. Suzanne naopak byla dokonalou adoptivní matkou: vyrovnanou a plnou lásky k dítěti, o němž vždy snila. A především Mie slíbila, že zůstanou v kontaktu, aby Daisyino pouto s biologickou matkou nikdy nezmizelo. Ale jak roky plynuly, Mia se odstěhovala a návštěv ubývalo. Mia jako by téměř dospělou Daisy už ani neznala. Jenže najednou je tady, reálnější než kdy předtím, má strašné tajemství a věří, že jediný, kdo jí může pomoct, je Mia. Ta má ale ve skříni vlastní kostlivce – takové, jež se bojí komukoliv odhalit. A zatímco se Suzanne zoufale snaží získat své dítě zpět, Mia bojuje se svou minulostí. Dokážou však dívce, jíž obě nazývají dcerou, pomoct dřív, než bude pozdě?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Child I Never Had , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dítě, které jsem neměla. Přihlašte se a napište ho.

kika 13
08.01.2024 5 z 5

Můžeme mít více lidí,kteří nás miluji a i my můžeme milovat .....více lidiček o tom je tato knížka.O lásce a touze nezranit ....a přesto ...trošku lásky aby zbylo i na Vás.

L.Helena
10.12.2023 3 z 5

Nevšední téma, které upoutá především čtenářky. Už to tady zaznělo v předešlých komentářích, obzvláště první půlka knihy hodně rozvleklá, nemohla jsem se pořádně začíst. Druhá půlka už víc čtivá, naplněná dějovými událostmi.

alnahu
10.09.2023 3 z 5

Příběh na zajímavé téma,jako je adopce.
V této knize vypráví adoptivní i biologická matka své pocity.
Je to takové velké rodinné tajemství-které nemělo být nikdy prozrazeno.
Za mě trošku zdlouhavé a přehnané.

Korunní princezny, Sparrow a další knižní novinky (20. týden)

14.05.2023

Kniha Dítě, které jsem neměla v seznamech

v Právě čtených3x