Diktátoři na odpočinku přehled

Diktátoři na odpočinku
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208874/diktatori-na-odpocinku-208874.jpg 3 3 3

Co vlastně dnes dělají? Tato otázka zní v souvislosti s generálními tajemníky, překvapenými náhlým koncem východního bloku, více než napínavě. A jejich odpovědi se stávají důležitým dokumentem současných dějin, protože někdejší mocipáni mluví o své minulosti, svých rolích a postojích zcela svobodně.

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Alpress

Diktatoren im Ruhestand , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diktátoři na odpočinku. Přihlašte se a napište ho.

edysy
17.06.2014 3 z 5

Knížka je psaná tak zmateně, že se to dohromady nedalo číst, čekala jsem, že bude věnována každému z bývalých mocipánů zvláštní kapitola, a že je autor, novinář, osobně vyzpovídá, ale je to psáno spíš co odstavec to informace o jednotlivých osobách, takže páté přes deváté. Navíc informace jsou přežvýkané, žádný dialog. Každopádně se dozvíte, že valná většina bývalých diktátorů se po sametové revoluci neměla špatně a že si žili jako bohatí důchodci, uzavřeni ve vzpomínkách na staré časy, a možná žijí někteří dodnes. Knížka jako taková mne nezaujala, čekala jsem od toho víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diktátoři na odpočinku v seznamech

Autorovy knížky

Siegfried Kogelfranz