Dianetika: moderná veda o duševnom zdraví přehled

Dianetika: moderná veda o duševnom zdraví https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462772/mid_dianetika-moderna-veda-o-dusevnom-z-V6i-462772.jpg 3 29 29

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Esoterika, astrologie, okultismus Náboženství Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , New Era

Dianetics - The Modern Science of Mental Health , 1950

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dianetika: moderná veda o duševnom zdraví. Přihlašte se a napište ho.

An9876
17.04.2024 5 z 5

Mne táto kniha veľmi pomohla.. je to ale náročnejšie čítanie, preto ja som začala DVD. Pri čítaní je dôľežité objasňovať slová, inak sa stratíte a príde vám to, že to nedáva zmysel. Každopádne, ja som to aj aplikovala na sebe a to je to čo mi pomohlo a zmenilo život. To, že to nie je podložené nie je pravda.. sú desiatky tisíc ľudí ktorým táto technológia pomohla žiť lepší život. Niekedy ale treba dať preč predsudky.. reči iných a urobiť si vlastný názor na základe skúseností.. ak je pre vás kniha náročná, pomôžte si DVD.. a hlavne toto je staré vydanie knihy.. odporúčam nové.. Mne to zachránilo doslova život..dalo mi to porozumenie prečo sa chovám niekedy spôsobom ktorému sama nerozumiem, prečo ľudia reagujú určitým spôsobom a mnoho ďalšieho.. takže nebojte sa toho a neposlúchajte ľudí ktorí tomu nedali ani len šancu, alebo knihu nedočitali, neaplikovali.. alebo majú len predsudky voči autorovi… držim palce vo vašom vlastnom pozorovaní!

tomasU35y
17.04.2024 5 z 5

Dianetika je naprosto úžasná kniha! Odhaluje to proč se dějí některé nepříjemné a nežádoucí situace u člověka a jestě dokonce se v ní píše jak je možné těmto nežádoucím situacím předejít Sám na vlastní kůži jsem si vyzkoušel terapii v knize popsanou a VELMI mi pomohla žít lepší život. A ne jen mě! Na 100% doporučuji si knihu přečíst! Jen dávejte pozor na slovíčka, kterým nemusíte rozumět. Ale nebojte, vzadu v knize je slovník Pěkně čtení přeji

zuzana1CG4
17.04.2024 5 z 5

Je to skvělá kniha, změnila mi náhled na svět. Člověk v ni pochopí, proč se člověk rychle naštve nebo proč někomu najednou uleti ruka nebo se zbytecne rozcili na své zaměstnance nebo děti, a hlavně co udělat, aby se to nestavalo. Skvěle popisuje, jak Lidska mysl funguje a z čeho se skládá. Doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dianetika: moderná veda o duševnom zdraví v seznamech

v Právě čtených3x