Dětí se nevzdám přehled

Dětí se nevzdám https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315720/mid_deti-se-nevzdam-Hsl-315720.jpg 4 79 79

Napínavý příběh Diny Ahmadové, která se provdala za jordánského muslima, se odehrává v současném New Yorku. Dinin život vypadá téměř ideálně – manžel Karim patří k úspěšným diplomatům, s výchovou dvojčat Aliho a Suzzane pomáhá Dině Karimova pečlivá příbuzná Fatma a Dinino květinové dekorační studio Mozaika sklízí úspěchy. Jednoho dne však Dina po návratu z práce zjistí, že dvojčata zmizela a že za vším stojí právě manžel Karim. Dina odcestuje do Jordánska, vyhledá manžela a pokusí se získat děti zpět... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

MOSAIC , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dětí se nevzdám. Přihlašte se a napište ho.

Zlatinka.Emilly
02.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Už jsem četla více knih na toto téma, ale ještě ne žádnou, kde by otec - únosce, své děti dobrovolně vrátil matce.

Hall3006
13.02.2021 4 z 5

Napínavý román na základě skutečností které se občas stávají. Američanka si vzala muslima a po letech unese do své do noviny jejich děti. Začíná boj o jejich navrácení.

martin3554
21.01.2020 4 z 5

Jedná z prvních přečtených knih s touto tématikou. I v Americe jsou bohužel stejně hloupé ženy jako v Evropě. Okouzleny Muslimy, nepočítají s následky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dětí se nevzdám v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x