Deset tisíc životů přehled

Deset tisíc životů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481180/bmid_deset-tisic-zivotu-Pnu-481180.jpg 4 113 113

ŽIJEME. ZEMŘEME. A POTOM? MÁME DALŠÍ POKUS? Přesněji deset tisíc pokusů. Deset tisíc životů na to, aby se nám to „podařilo“. Odpovědět na všechny zásadní otázky. Dosáhnout moudrosti. A splynout se vším. Milo vyčerpal 9995 šancí a zbývá mu už jen pět životů, aby si zajistil místo v duši vesmíru. Když to nezvládne, čeká na něj zapomnění. Ale jediné, po čem Milo skutečně touží, je strávit věčnost v náruči Smrti. Tedy Suzie, jak jí říká. Tento román je však víc než jen příběh velké lásky. Každá cesta od narození do smrti Milovi odkrývá další kousky úchvatné vesmírné skládačky – kdyby ji jen dokázal složit včas a konečně porozuměl tomu, co znamená být součástí něčeho většího než nekonečno. Není to jen příběh Mila a Suzie. Je to i váš příběh.... celý text

Literatura světová Sci-fi
Vydáno: ekniha , Fobos

Reincarnation Blues , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deset tisíc životů. Přihlašte se a napište ho.

kercah
01.10.2023 5 z 5

Kniha je dobře a čtivě napsána, není to nic pro odpůrce sci-fi, ale ten, kdo je oduševnělý a má rad tyto filosofické úvahy o životě po životě nebo chcete-li života před dalším životem, určitě se mu kniha bude zamlouvat.
Mě se příběh/y líbil/y, bylo tam spojení několika velkých témat a rovin, někdy smutným a až krutým poukazováním na lidský egoismus, ale také na naději a poučení se, a to vše okořeněné špetkou humoru.
Co vy a vaše směrování k dokonalosti? :)

M.C.SMITH
17.06.2023 2 z 5

Tato kniha nebyla nic pro mne. Byla pro mou duši přínosem, hodně jsem při čtení přemýšlela sama nad sebou, ale jinak jsem se musela stránkami prokousat.
Některé životy mne bavily, ale bylo jich jak šafránu.
Námět byl skvělý, ale zpracování mi moc nesedlo.

HankaL.
14.04.2023 2 z 5

Některé části se mi libíly, ale těch bylo pomálu. Čekala jsem od knihy něco trochu jiného.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deset tisíc životů v seznamech

v Právě čtených13x
v dalších seznamech5x