Deník špatné matky přehled

Deník špatné matky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366979/bmid_denik-spatne-matky-G4z-366979.png 3 73 73

Deník špatné matky série

Šokující, legrační a pravdivá zpověď autorky Stephanie Calmanové, která otevřeně vypovídá o svých názorech, úspěších i neúspěších v roli matky, boří všechny tradice. Vtipné repliky, odkazy a citáty inspirují generaci mladých žen po celém světě. Deník psaný s humorem a nadsázkou neodsuzuje poslání matky, ale v žádném případě je nepovyšuje nad smysl života. Přečtěte si Deník špatné matky a uvěřte - konečně - že jste Normální.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Confessions of a Bad Mother , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník špatné matky. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
23.11.2023 5 z 5

" Chci mu dát - manželovi - ránu a vypadnout z tohohle prisernyho místa s rudým kobercem a zalostnou snahou stát se restaurací umístěním jednoho výtisku Nedělního Blesku na baru. Chci na něj zařvat, vyhodit ho z okna a vrátit se na to rozcestí, kde jsem opustila svůj život- ten, který jsem měla pod kontrolou. A i když nebyl vždycky úplně zvladnutelny, neutíkal mi pořád takhle mezi prsty. Nikdy jsem se neměla stát rodičem. Je to zoufalý. V časopisech rodičovství popisují jako výletní plavbu. Jenže když do toho spadnete, sedíte najednou v maličké barce, kterou zmítá bouře. A nějaký mizera vám do ní ani nedal vesla...... ", začíná britská publicistka svou knihu.
A má pravdu, zatraceně, má pravdu. Co funguje jeden den, to je nazítří úplně bezcenné.
Tuto knihu mi zhruba vpřed sedmnácti lety poslala matka, když jsem ji psala zoufalé maily nebo kvílení v transkontinentálních hovorech, jaká jsem příšerná matka. A zabralo to : Všechno nemusí být perfektni a rozhodně je naprosto přirozené, že máte chuť sáhnout po knize, než dookola memorovat dětské říkanky. Mému synovi je dnes osmnáct, za dva měsíce narukuje do Izraelských obranných sil, dokončil s dobrým prospěchem střední školu, plánuje univerzitu a umí jist nožem a vidličkou. Knihu by si měly přečíst všechny budoucí matky, které vysiluji podobně jako já.

" Miluju ho. Ale také bych si rada dala pauzu. Je to těžké, běhat kolem něj ve dne v nočním. Ale to je proto, že nejsem správná matka. Správné matky do dokáží. Správné matky neodkladaji své děti.
Ty jsi správná matka. Ty ho neodlozis. "

"Lawrenci. Nerikej prdel, říkej zadek.
Jasně, zadelko."

DominaCZ
07.06.2022 1 z 5

O ničem.
Nemá děcko: ach Bože, tolik ho chci, potřebuju hooooo!
Má děcko: ach Bože, chci být zas člověk, pít kafe z kelímku a nehroutit se v půlce dne...
Prostě typická slípka, co neví, co chce.
A nevychovaní spratci? Holt Anglie.

kollorka
14.02.2022 5 z 5

Začala jsem knížku číst na konci těhotenství,konečně jsem ji dočetla mezi krátkými šlofíky mé malé. Knížka mě pobavila a uklidnila ,že nemusím mít všechno perfektní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník špatné matky v seznamech

v dalších seznamech1x

Stephanie Calman