Den mluvících kamenů - Nové pohledy na záhady dávných světů přehled

Den mluvících kamenů - Nové pohledy na záhady dávných světů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393902/bmid_den-mluvicich-kamenu-xHi-393902.jpg 5 3 3

Jestliže byl pětidílný cyklus Zdeňka Patricka "Silnější než Däniken" klíčem umožňujícím nahlédnout do netušeného světa, v němž je možné komunikovat s časem i v čase a zárověň si pokládat otázky, při kterých se leckdy doslova tají dech, není "Den mluvících kamenů" (tři knihy v jedné!) nejen pilotním vydáním v duchu volného pokračování, dále pátrajícím v neobyčejné minulosti lidského společenství, ale obohaceným o nové kontexty, poznatky a překvapivé objevy, souvisejícími s promarněnou budoucností dávno ztracených světů. Hovoříme o množství utajovaných dějinných skutečností, zvláštních setkání i dech beroucích jevech, které byly součástí naší dobrodružné cestynejednou nově až šokujícími dějinami českého, slovenského, srbského, bulharského a ruského národa, jež jedním jsou. Při hledání intervenčního bodu, kde se stala chyba, která v časové kauzalitě dějů stále nedovolí konečně se stát vědoucími lidmi, jsme došli k zásadním objevům. O to větší překvapení čeká ideo vědu a historiky v důkazovém řízení, potvrzujícím nejen naši teorii relativity, ale i další dosud nezveřejněné objevy z této a jiných oblastí.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Den mluvících kamenů - Nové pohledy na záhady dávných světů. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

Terva
31.07.2022 5 z 5

Kde budeš matičko,
matičko pramáti,
až vichry zadují
a Zemi převrátí?
(Ultava Assa Albha)

Tato kniha je svazkem tří knih v jednom (3 v 1). Bohužel, na Databázi knih potřebuje mít každá kniha své jedinečné BDSM/ISBN aby se mohla v klidu zařadit mezi své kolegyně a „zařádit si“ na hlavních stránkách. Nezbylo mi nic jiného než prostě napsat tři komentáře a vložit je k jedné knize. Chtěl jsem všechny tři knihy vložit do sekce /části díla/, do podsexe (ano připadá mi to jako místní sexuální úchylka) „povídky“, ale nejsou to povídky, jsou to tři knihy v jednom svazku. Možná jsem to mohl dát do sekce „básně“, což by také šlo. Básní je v knihám opravdu hodně. Do šuplíku pod „pohádka“ by to také šlo, protože se v těchto knihách mistři Šmitmajerovi zaobírají rozborem některých pohádek/bájí/legend, jako je Sněhurka a sedm trpaslíků/horníků, Šípková Růženka nebo Dlouhý, Široký a Bystrozraký/Žárooký, není to pohádka. Kdo si chce přečíst komentáře k samostatným knihám, tak prosím někde tady u této /trojknihy/ v sekci „komentáře“.

Jen pro pořádek:

Kniha 1 Za onoho dávného dne (156 stran)
Kniha 2 Ultava Assa Albha (164 stran)
Kniha 3 Odkud vzešli Slované (161 stran)

Malá ochutnávka: (Kniha 1 Za onoho dávného dne)
První ženou Adama, jak již dobře víme, nebyla Eva, ale dobře utajená hadí žínka Lilith, pocházející z prastarých hadích struktur. Had Lilith, jež byla smetena cenzory kvůli nečistým stykům s Archonty, s nimiž plodila stvůry, nikoli nepodobné hadům a štírům. Kvůli čemuž byla také uvržena do bezrozměrné nicoty nebytí, aby tam, na marném místě nebytí, spoutána řetězy mrákot, podobně jako Nijevna ze slovanských legend, setrvala až do konce věků. Společně s padlými strážci nebes.

Přiznám se, že knihy jsem si rozdělil na tři části /šokující/, protože těch informací na mě bylo v jednom sledu moc. Musel jsem si mezi knihami udělat pauzu a přečíst něco jiného. Mezi tím jsem vždy přemýšlel nad informacemi/vědomostmi/pravdou, která je mi/nám tímto dílem podávána. Je mi jasné, že spousta skeptiků/nevěřících/pokrytců a zastíračů pravdy, tedy Vlastíků a Vlastiček, (Ty nejsi Vlasta, ty jsi Vlasta) by z těchto knih dostali pořádný infarkt. Já ne. Šel jsem na jistotu. Dostal jsem to, co jsem si koupil. A hltal informace jako žížnivá houba. Doslova jsem jimi nasákl. Tohle se rozhodně bude líbit lidem/čtenářům/milovníkům pravdy, kteří čtou knihy od Ludvíka Součka, Ericha von Dänikena, Jacquese Bergiera a jim podobným borcům.

Malá ochutnávka: (Kniha 2 Ultava Assa Albha)
V knize Tutenchamonova proroctví jsou do popředí našeho zájmu kladeny spojitosti mezi zánikem mayské kultury a neobyčejnou nedostatečností slunečního svitu. Přesněji výsledné polarizace magnetických polí Slunce. Vše v nasílené podobě souvztažnosti mezi obrácením polarizace zemských pólů a neplodností mužů a žen, rizikových těhotenství, neobyčejné kojenecké úmrtnosti.....

„Autoři „Dne Mluvících Kamenů“ pro Vás zaznamenali jevy i zvláštní setkání, jež jsou ve své podstatě nadmíru nesdělitelná, jiná záda mrazící, provokující i tajemná, další jen zdánlivě v úrovni sci-fi, aniž se kdy autoři DMK (Den Mluvících Kamenů) úmyslně uchýlili od Pravdy....“ Na druhou stranu však musím přiznat, že některé grafy, tabulky nebo výpočty na mě byly moc složité. Přeci jenom jsem už z té generace „záměrné snižování inteligence obyvatelstva“ a tak to raději nechám na chytřejší. Tedy pokud už tu někdo takový vůbec zůstal. Rozhodně jsem si obsah všech tří knih absolutně užíval, slintal u něho, obdivoval a žasnul nad /možnostmi/teoriemi/pravdy z informací vyplývající.

Malá ochutnávka: (Kniha 3 Odkud vzešli Slované)
Našim velkým problémem je nejen časování dějů, ale i možné dopady planetárních katastrof, vnějšího vměšování se do genetického kódu a odvozeně i vynucená falzifikace poznaných i cíleně nepoznaných dějin lidstva, potažmo Slovanů. Českého národa zejména.

A pak mě postihl totální šok. Ještě než jsem dočetl tyto tři knihy zhlédl jsem film Rolanda Emmericha „Moonfall“. Znáte ty akční klíšé, obsazení herců všech národností a barev, (chyběli snad jen Eskymáci) spousta plků a lásky...bla...bla...bla. Ale jedna věc je tam perfektní – vysvětlení, kde se tu vzal náš Měsíc a miliony/miliardy let staré civilizace – tohle se opravdu povedlo a dost to potvrzuje/vysvětluje/doplňuje teorie/pravdy Zdeňka Patricka. Ten film už jsem viděl dvakrát, stejně jako dám znovu/časem/věkem, tyto tři knihy, ke kterým se určitě vrátím/přečtu/dám znovu.

Terva
17.07.2022 5 z 5

„Jako lípa mezi poli,
v bouři k zemi hlavu skloní,
kořeny pevně vpletla v zem,
svá záda ohýbá, hlavu kloní,
do větru volá JSEM.“

Kniha 3 Odkud vzešli Slované

OBSAH:

Chromozón Y
Strom života
Tabulky osudu (Chaldejské)
Baba Jaga
A mnoho dalšího v knize, která má 161 stran.

KOMENTÁŘ:

Tato kniha opět začíná těžce. Spousty grafů a tabulek, spíš pro matematiky a fyziky, než klasického zvědavého (nevzdělaného) čtenáře. Ale vše jsem překonal a začal si užívat ty naprosté detaily, které umí tvůrci vyvodit z tak dávné minulosti. Hodně mě zaujala pasáž, která se zaobírá Chaldejskými tabulkami osudu. Všechno to kolem matičky Země a genetiky je obzvlášť zajímavé. S chromozónem Y už jsem se setkal. Na planetě Fiorina 161. Na této těžařské trestanecké planetce jsou umístěni muži s chybějícím chromozónem Y. Jejich inteligence není moc vysoká a jsou to vlastně skoro roboti.

Malá ochutnávka:
Souhvězdí Velkého a Malého vozu (též souhvězdí Přemysla Oráče), souhvězdí Lva a Kasiopea, jsou širo širé prostory vesmíru, z jehož směru přicházeli na zem velcí duchové slovanské inspirace.
Entita Rassy, které v čase galaktické války, probíhající před jednou miliardou let, našla na Zemi útočiště a kolonizovala ji.
Přicházeli ze čtyř slunečních soustav a navzájem se lišili barvou duhovky, v přímé závislosti na světelné spektrum hvězdy jejich někdejšího domovského planetárního systému.

Ale jako v každé knize jsem si i zde našel jednu obzvlášť velkou bombu. Vysvětlení, jak to vůbec bylo s Jeníčkem a Mařenkou (Mořenou), Perníkovou chaloupkou a Jadži babou (Baba Jaga – ježibaba). Vím, že lidové pohádky mají kořeny někde dost hluboko v minulosti a jsem schopen věřit. Už v minulé knize jsem žasnul nad pravou podstatou Dlouhého, Širokého a Bystrookého – Žárookého. Ani tady jsem nebyl zklamán. Pasáž o obalení dětí do těsta a takzvané „dopékání“ – moc zajímavé. Pro zvědavce i nevěřící opět knihu doporučuji.

Citát: ….i začala potopa.


Terva
29.06.2022 5 z 5

„Ale jedna věc nebude
před vámi skryta,
že jeden den u Pána
je jako tisíc let
a tisíc let jako jeden den“.

Kniha 2 Ultava Assa Albha 2017

OBSAH:

Banán přiletěl z kosmu.
Něco o Blaníku.
Nebiru (Nibiru) Hvězda smrti nebo hvězda bohů?
Teorie relativity podle Zdeňka Patricka.
A mnoho dalšího....v knize, která má 164 stran.

KOMENTÁŘ

Já to věděl!!! Vím to už několik desítek let! Banán je mimozemského původu. A nejenom banán, ale i jiné rostliny. Jenže mě potěšil ten banán. Taková bylina prostě na naší planetě nemá co dělat. (ano, banán není ovoce) Vymyká se normálu, který nemohl vzejít klasickou evolucí. Banán prostě přiletěl nákladní kosmickou lodí (možná ho přinesl vlečný člun „Dlouhý“ se zásobovacím tažným kosmickým člunem „Široký“ a měli palubní počítač „Žárooký“. který jim určil místo přistání) a byl vysazen. Možná tenkrát zakladatelé Země nedoufali, že se zde banánovník uchytí, ale zkusili to. A vida, dokonce se dá i jíst. Možná byl banán virus? Něco jako Vetřelec na vlečné lodi Nostromo. (toto je jen má soukromá poznámka – mistři Šmitmajerovi tak dalece nešli)

Malá ochutnávka:
Nikterak nelze opomenout ani zajímavou hypotézu, že pásmo asteroidů mezi Marsem a Jupiterem bylo kdysi, v dávných časech, nedílnou součástí životodárné planety pokryté vodami oceánů. Právě té, jež byla zničena „bohy“ přebývajícími na pohybujícím se kosmickém objektu zvaném Marduk, či Nébiru.

Poslední část této druhé knihy je věnována originální teorii relativity obou autorů této knihy. Albert Einstein by se musel stydět. Jak dalece a hluboce svou teorii rozvinuli oba tvůrci vám nepovím. Za prvé jsem se v těch grafech totálně ztrácel (má nevzdělanost je snad omluvou?) a za druhé, tvůrci zakázali jakékoliv zveřejnění matematických a geometrických vztahů této originální teorie, bez autorizování jedním z autorů. Ale proč žádat o zveřejnění, když si knihu můžete sami přečíst...

Citát: Kdysi dávno, v dobách, kdy náš vesmír ještě neexistoval, panoval zcela jiný čas, na nějž si nikdo ze smrtelných nepamatuje.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (5)

Jsem na tvrdo přesvědčen, že lidská bytost je, skrze svého ducha, součástí i vyšších dimenzí, se kterými lze, za jistých podmínek, bezprostředně komunikovat. (Za onoho dávného dne)


Mnohým z nás nepochybně chybí praktická zkušenost vlastního setkání, při kterém si uvědomíme, že vše může být i jinak. (Ultava Assa Albha)


Kráčíme po cizí zemi, která ještě včera byla naší zemí rodnou, svěřenou nám našimi předky. (Ultava Assa Albha)


Více citátů z knihy najdete u autora.


Kniha Den mluvících kamenů - Nové pohledy na záhady dávných světů v seznamech

v Přečtených3x
v Doporučených1x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit4x