Mesto krýs přehled

Mesto krýs https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50356/deltora-mesto-krys-50356.jpg 4 288 288

Deltora je krajinou netvorov a kúzel... Lief, Barda a Jazmína, ktorých spája len nenávisť voči nepriateľovi, pokračujú vo svojom nebezpečnom putovaní za siedmimi stratenými drahokamami z Čarovného pásu Deltory. Nenávidený Pán tieňov môže byť porazený jedine vtedy, keď bude pás opäť celý. Trojici pútnikov sa podarilo nájsť zlatý topás a veľký rubín. Čarovná moc týchto dvoch drahokamov im dodala silu a odvahu vydať sa hľadať tretí kameň. Nikto z nich však netuší, aké hrôzy na nich čakajú v opustenom Meste krýs, kam živá duša nevstúpila už dlhé roky. ... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

City of the Rats , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mesto krýs. Přihlašte se a napište ho.

marketa3815
29.01.2024 5 z 5

Četla naše devítiletá dcera, série ji naprosto pohltila, je nemocná, takže čte téměř bez přestávky a nemůže se odtrhnout. Nejvíc oceňuje dobrodružství.

Abukšákul
03.05.2021 5 z 5

Stejně jako předchozí díly i tento nás bavil. Příjemně napínavá fantasy. Dobře se čte (útlé knížečky s akorát dlouhými kapitolami). Za nás 5*

Luigi1
03.04.2021 5 z 5

Opět se mi to líbilo,není co dodat vše je už řečeno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mesto krýs v seznamech

v Právě čtených1x