Dar ducha I. - Magické síly člověka a jejich využití přehled

Dar ducha I. - Magické síly člověka a jejich využití https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63548/dar-ducha-i-magicke-sily-cloveka-a-jejich-vyuziti-63548.jpg 4 5 5

PROSPĚŠNÉ A NEPROSPĚŠNÉ STYKY S DUCHY BŮH VE STROMECH, ČILI NEKONEČNÝ DUCH V PŘÍRODĚ VNITŘNÍ LÉKAŘ VÍRA, ČILI JAK JSME DUCHEM VEDENI ZÁKON ÚSPĚCHU HMOTNÁ MYSL PROTI MYSLI DUCHOVNÍ BŮH V TOBĚ CO JSOU DUCHOVNÍ DARY DUŠEVNÍ LÉK HLAS Z NEBE... POSELSTVÍ LIDSTVU Vydání druhé (upravené III. vydání nakladatelství Zmatlík a Palička, Knihovna šťastných lidí, Praha – Letná z roku 1924)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dar ducha I. - Magické síly člověka a jejich využití. Přihlašte se a napište ho.

pablito
07.03.2021 4 z 5

Prentice Mulford byl osvícený člověk, je k nevíře jaký rozhled měl už v předminulém století. Knížka je inspirativní i pro dnešního čtenáře, byť napsaná pro nás už archaickým jazykem. Na dílo se už nevztahují autorská práva, tak se vyskytuje (alespoň ke mně se tak dostalo) doplněné o nejrůznější bláboly soudobých pomatenců, tak ty je potřeba ignorovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dar ducha I. - Magické síly člověka a jejich využití v seznamech

Prentice Mulford