Dannyho dobrodružství přehled

Dannyho dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301642/bmid_dannyho-dobrodruzstvi-YKj-301642.jpg 3 1 1

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dannyho dobrodružství. Přihlašte se a napište ho.

Turlogh
27.09.2018 3 z 5

A do třetice poslední Dannyho dobrodružství. Opět ještě coby vlče, šestník smečky, odhalí a polapí dalšího německého vyzvědače v Anglii. V další povídce Danny objeví na štědrý večer ve starém dubu druidů ztracené dědictví svého strýčka Viléma. Touto povídkou prolíná pohádkový motiv tzv. šotků - skřítků. V knize je pak ještě několik dalších povídek o dobrodružstvích různých anglických vlčat. Některé jsou vcelku povedené, jako například sportovní povídka o mladém rychlo sáňkaři nebo povídka o chycení zloděje jiným vlčetem za pomoci rychlé koloběžky. Další zajímavá povídka je o tom, jak vlčata na starém zámku objeví dva zrádce, vyzvědače sloužící Němcům. Poslední povídka je poslabší a navíc nedokončená, je vidět, že tady se už vařilo, jak se říká, z vody. Pro tyto rozdílné úrovně povídek nemohu dát více než tři hvězdy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dannyho dobrodružství v seznamech

Vera Charlesworth Barclay