Dám si inzerát aneb Proč je cesta ke kamarádům či životním partnerům tak trnitá přehled

Dám si inzerát aneb Proč je cesta ke kamarádům či životním partnerům tak trnitá
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119530/dam-si-inzerat-aneb-proc-je-cesta-ke-kamaradum-ci-zivotnim-partnerum-tak-trnita-119530.jpg 4 3 3

Kniha o hledání vhodného životního partnera a nesnázích, které toto hledání často provázejí. Vyprávění o navazování partnerských vztahů, shánění lásky přes inzerát, seznámeních a rozchodech. Autorka popisuje fenomén navazování partnerských vztahů. Všímá si kdo, jak a koho si k sobě hledá. Popisuje příběhy konkrétních lidí, které mohou sloužit jako vzor pro povzbuzení, ale také (a to velmi často) pro poučení, případně jsou dokonce varováním. To vše doplňují základní rady pro všechny, kteří chtějí najít svoji životní lásku. I přes veškeré odstrašující příklady se snaží kniha vyznít pozitivně - hledejte lásku, šanci rozhodně máte; je však třeba se zbavit romantických iluzí, které nás nezřídka dovedou do slepé uličky. Pro zájemce o astrologii je na závěr přidán výklad výběru partnerů podle zodiakálních znamení. (www.mlp.cz) ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dám si inzerát aneb Proč je cesta ke kamarádům či životním partnerům tak trnitá. Přihlašte se a napište ho.

Elyen
22.05.2017 5 z 5

Kniha je velmi čtivá, příjemně stručná, zmiňuje všechny oblasti, které člověka při seznamování či řešení kamarádských a partnerských vztahů zajímají. Autorka je vtipná, sympaticky pragmatická a očividně má za sebou mnohé životní zkušenosti (ať už své nebo zprostředkované), které jí pomáhají orientovat se v bludišti mezilidských vztahů. Příběhy ze života jsou pro svoji obyčejnost a běžnost uvěřitelné. Příjemně oddychové, ale zároveň jednoduše moudré čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dám si inzerát aneb Proč je cesta ke kamarádům či životním partnerům tak trnitá v seznamech

partnerské vztahy

Kateřina Rollová
česká, 1964
2000  88%Co to znamená, když se řekne...
2005  60%Staňte se svým bodyguardem
2004  80%Dám si inzerát aneb Proč je cesta ke kamarádům či životním partnerům tak trnitá