Daj láske šancu přehled

Daj láske šancu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428375/bmid_daj-laske-sancu-pBH-428375.jpg 1 3 3

Gabriele Kuby reaguje na jednu z najdôležitejších otázok, ktoré si kladú mladí ľudia. Jazykom blízkym mladej generácii sa snaží poskytnúť odpovede na časté témy ako sú vzťahy a sexualita. Kniha obsahuje dôležité posolstvo pre každého mladého človeka: Máš možnosť dať láske šancu v každom okamihu svojho života. Ako? - dozvieš sa z tejto útlej, no obsahom hutnej publikácie.... celý text

Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Lúč

Only You, gib der Liebe ein Chance , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Daj láske šancu. Přihlašte se a napište ho.

vmatusko
16.12.2019 4 z 5

Známa nemecká autorka sa pripomína mladým, opisuje situáciu z minulosti - pred rokom 1968, keď slovo sex nemalo taký veľký vplyv ako v súčasnosti. Súčasna doba rozpráva neustále o slobode, ktorá v mladom človeku predstavuje že si môže robiť čo chce, žiť ako chce, užívať čokoľvek chce. Ale v konečnom dôsledku sa tak dostáva iba do otroctva, samoty a depresie.
Riešením je veriť že Boh ma aj s mojim životom svoj zámer a nenechá ma len tak napospas. Rozhodnime sa pre tie správne hodnoty a neberme všetko to čo nám život ponúka - môže to byť zradné!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Daj láske šancu v seznamech

láska partnerské vztahy

Gabriele Kuby