Čuk a Gek přehled

Čuk a Gek https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512004/bmid_cuk-a-gek-RIz-512004.JPG 4 180 180

Dobrodružství dvou malých chlapců, kteří žili s matkou, protože otec pracoval daleko v tajze. A tak se kluci jednoho dne rozhodli a vydali se na cestu za tátou. 9. vydání v SPN, rok 1979. Identifikační číslo tohoto vydání knihy je 14-678-79 .

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čuk a Gek. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
01.10.2023 3 z 5

No tak určitě lepší než Pavlík Morozov! Zůstal ve mně jen nezřetelný pocit, milosrdný Alzheimer mě zbavil vzpomínek na detaily tohoto veledíla. Zbyla jen jedna. Na vojně jsem měl dva spolubojovníky, kteří se jmenovali Fuk a Pek. Lampasák, znalý sovětské literatury, jim samozřejmě říkal Čuk a Gek.

Nofar197
24.04.2023

Četla jsem ji v první třídě a dodnes si pamatuju mamcin posmesny komentář k telegramu vyhozenému oknem, a sice že je dost přitažené za vlasy, že měli kluci v ruské zimě okno dokořán.

ddkk
01.01.2023 5 z 5

Tuhle drobnou knížku jsem poprvé četla v 1.třídě a je moc zajímavé, že si příběhy dvou malých ruských klučíků pamatuju dodnes. A vůbec ji netřeba ani po letech zatracovat...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čuk a Gek v seznamech

v dalších seznamech3x