Honba za posvátnou archou přehled

Honba za posvátnou archou https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47338/bmid_honba-za-posvatnou-archou-A3g-47338.jpg 3 7 7

Costes a Stefanie série

Tutanchamónova smrt v sobě ukrývá poselství, týkající se celého lidstva.To jsou poslední slova umírajícího dalajlámy, která vyslechli jen dva lidé -známý genetik Joel Costes a jeho neteř Stephanie, egyptoložka. Ještě nežzemřel, podařilo se mu předat jim zvláštní hru, nalezenou vTutanchamonově hrobce. Ta se ukáže být hlavním klíčem k tajemství, kteréje zrovna tak záhadné, jako nebezpečné...Poutavý thriller francouzského autora, narozeného v Tunisu, původnímpovoláním molekulárního chemika a profesora na pařížské univerzitě, vsoučasné době žijícího střídavě ve Francii a USA.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ,

A la poursuite de l´arche sacré , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Honba za posvátnou archou. Přihlašte se a napište ho.

jan7113
02.05.2021 3 z 5

To zas bylo jednou utrpení. Podle místy kostrbatého slovosledu se zdá, že text překládal automat. Chybějící interpunkce, chybějící slova, donebevolající neznalost skloňování... Přinejmenším česká verze je ostudná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Honba za posvátnou archou v seznamech

Jean-Michel Sakka
francouzská, 1952