Co bude po roce 2012 přehled

Co bude po roce 2012
https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66520/co-bude-po-roce-66520.jpg 3 2 2

Snaha poučit čtenáře o nastávající nové éře v dějinách lidstva, která se projeví hmotnými přeměnami (např. elektromagnetické, astronomické či geofyzikální změny). Poskytnutí návodů, jak se na obrovské změny dobře připravit.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eugenika

The divine plan: beyond 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co bude po roce 2012. Přihlašte se a napište ho.

elcapitano
09.11.2019 odpad!

Je pravda, že jsem knihu začal číst trochu se škodolibým záměrem vysmát se z perspektivy roku 2019 knize o tom, co bude po roce 2012. Ale na co jsem narazil, to jsem tedy nečekal - asi nejhorší věc, kterou vůbec popatřilo mé čtenářské oko. V úvodu se autorka svěří, že všechno, co je v knize má z vlastní zkušenosti a rozhodně nenavazuje na nějaký myšlenkový nebo filosofický systém. Takže mi čtenáři věř, když ti říkám o božských bytostech 3. řádu, božském otci a matce, dvanáctistěnu našeho prostoru... totální ezopí*ovina. Absolutní. Navíc, otřesný styl psaní - nemá to kdovíjaké uspořádání, občas najdete věty, které prostě nedávají vůbec smysl. Skákání z tématu na téma uplně chaoticky...
Je mi líto překladatele, že se s tím musel potýkat, vydavatele vůbec nechápu.
Vlastně, když se podívám do seznamu knih, které nakladatelství Eugenika vydává, asi bych tam našel podobných perel víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co bude po roce 2012 v seznamech

Autorovy knížky