Člověk a zasvěcení v duchu Dona Boska po sto letech od jeho smrti přehled

Člověk a zasvěcení v duchu Dona Boska po sto letech od jeho smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133346/clovek-a-zasveceni-v-133346.jpg 2 1 1

Tato kniha uvažuje o zvláštní formě zasvěceného života. Tou je život salesiánský. Nabízí jednotný pohled opírající se o zkušenost a nauku zakladatele, o řeholi salesiánského života, o teologické úvahy v duchu Druhého vatikánského koncilu a o lidské potřeby, na které poukazují psychologické vědy. Předností knihy je, že tímto jednotným pohledem vyjadřuje současnost. Nechce být vědeckým pojednáním poskytujícím dokonalý pohled na zasvěcený život, nýbrž si všímá konkrétních situací, vyskytujících se jevů a těžkostí, jež přináší život. Na jejich základě ukazuje cesty, jak je třeba odpovídat na Boží vůli. Řeholní povolání je v neustálém rozvoji, má svou dynamiku, sleduje cíl, je prožíváno v komunitě, prochází různými napětími. Usiluje o opravdové prožívání svého zasvěcení a současně o autenticitu lidství. Předkládaná kniha nabízí k tomu jednoduchý, ale dostačující návod.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Portál

Uomo e consacrato , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Člověk a zasvěcení v duchu Dona Boska po sto letech od jeho smrti. Přihlašte se a napište ho.

palka452
04.04.2024 2 z 5

Vůbec nevím co si o knize mám myslet

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Člověk a zasvěcení v duchu Dona Boska po sto letech od jeho smrti v seznamech

Autorovy knížky

1992  40%Člověk a zasvěcení v duchu Dona Boska po sto letech od jeho smrti