Čierny mustang přehled

Čierny mustang https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118251/cierny-mustang-118251.jpg 4 343 343

Ďalšie dobrodružstvo známej dvojice hrdinov z pera nemeckého spisovateľa. 66-020-74

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladé letá

Der schwarze Mustang , 1897

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čierny mustang. Přihlašte se a napište ho.

Lucif
20.02.2024 5 z 5

Z dětství jsem si děj moc nepamatovala, jen jsem věděla, že to byla dobrá kniha. Nyní jsem ji četla se synem znovu a vlastně mě dost mile překvapila. Napínavá, poučná, úzká kniha, která se velmi dobře čte. Pro každého, kdo má rád dobrodružství.

sajanka
18.07.2023 3 z 5

Knihu Černý mustang jsem kdysi nemohla opomenout, jako všechny knihy Karla Maye, které jsem tak ráda jako dítě hltala.

jan7113
28.05.2023 4 z 5

Správná dobrodružná mayovka. Taková skoro povinná klukovská četba. A musím říct, že i v mém pokročilém věku mě bavila. Padouši jsou vždy podlí, klaďasové za všech okolností kladní, no a Old Shatterhand a Vinnetou? Ti jsou nejen nejkladnější a nejspravedlivější, ale také nejpředvídavější a tudíž jsou vždy tam, kde jich je nejvíc zapotřebí. Ovšem tím nejnepostradatelnějším ze všech je samozřejmě všeználek Hobble Frank.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čierny mustang v seznamech

v Právě čtených1x