Cibuľkove dobrodružstvá přehled

Cibuľkove dobrodružstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194419/bmid_cibulkove-dobrodruzstva-5bE-194419.jpg 4 183 183

V zeleninovom kráľovstve vládne naduté knieža Citrón a zlostný rytier Rajčina. Svojich poddaných trápia, žiadajú platiť dane aj zo vzduchu a dažďa. A keď sa to niekomu nepáči – šup s ním do väzenia. Našťastie, statočný Cibuľko sa rozhodne tatka i ostatných z väzenia vyslobodiť. Ako sa mu to podarí, ako prekabáti detektíva Mistra Mrkvasa a tučného baróna Pomaranča, vám prezradí humorom iskriaci rozprávkový príbeh.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Mladé letá

Il di Cipollino , 1951

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cibuľkove dobrodružstvá. Přihlašte se a napište ho.

tuntavala
28.01.2024 5 z 5

Neskutečná alegorie na totalitní vlády!

MiraRunaway
31.10.2023 4 z 5

Náhle se u nás doma zjevila oblíbená kniha z dětství mého manžela. Dost mě překvapilo, že je to něco, co neznám. Zkusili jsme s dcerou přečíst kousek ze zvědavosti, co že to toho tátu bavilo, a úplně nás pohltila. Je vtipná, hezky ilustrovaná a v tématu revoluce je i něco výchovného. Nadčasové dílo.

Hakate
04.09.2022 5 z 5

Další krásná kniha, kterou jsem si ráda četla, listovala. Krásné ilustrace. Knihu jsem měla velmi ráda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cibuľkove dobrodružstvá v seznamech

v Právě čtených4x