Chytrost nejsou žádné čáry aneb s touhle si nevytřete přehled

Chytrost nejsou žádné čáry aneb s touhle si nevytřete
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378499/chytrost-nejsou-zadne-cary-aneb-s-t-WTn-378499.jpg 3 28 28

"Humor v podání dvojice Suchánek a Genzer" Humoristické texty autorské dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Příběhy z deníčků, výletů, veselé pohádky, vtipné reklamy, parodie, texty k písničkám, dokonce i pokus o muzikál a divadelní hru! Historky o tom, co se v české společnosti stalo, nebo mohlo stát, co kdo řekl, nebo říci mohl.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chytrost nejsou žádné čáry aneb s touhle si nevytřete. Přihlašte se a napište ho.

MichalHoráček
26.08.2020 3 z 5

Komu se líbí humor GS, tomu se bude líbit i knížka. Není to světoborné dílo, ale své čtenáře si najde. Já si u ní odpočinul i pobavil.

Venda32
16.02.2020 3 z 5

Myslím, že by kniha měla větší úspěch v době vrcholu Tele Tele. I v dnešní době ale potěší ty, kdo mají rádi Suchánka s Genzerem.
Nenáročné čtení na jedno odpoledne. Citáty a burzy nemají chybu.

maryska09
27.07.2019 1 z 5

Knihu jsem nedočetla. Ze začátku byli krátké povídky a skeče sem tam úsměvné, postupem však přibýval spíš pocit trapnosti a prvoplánové zesměšňování jmen nebo profesí k popukání také není. Pánové mají buď navíc, nebo by se měli věnovat pouze televizní tvorbě, kde se možná snese víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chytrost nejsou žádné čáry aneb s touhle si nevytřete v seznamech

Autoři knihy

Michal Suchánek