Chrobák Truhlík přehled

Chrobák Truhlík https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246207/bmid_chrobak-truhlik-DYJ-246207.jpg 4 448 448

Veselé príhody chrobáka Truhlíka a jeho kamarátov - dozviete sa o patáliách chrobáka Truhlíka i o maliarskych výčinoch chrobáka Truhlíka.

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Východoslovenské vydavateľstvo

Brouk Pytlík , 1969

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chrobák Truhlík. Přihlašte se a napište ho.

85098211
12.07.2023 5 z 5

Brouk Pytlík... Vzpomínám si na něj dobře z knihy s Ferdou Mravencem, ale jinak jsem tuto samostatnou knihu o něm ještě nikdy nečetla. Až nyní se mi dostala do rukou její audioverze bravurně načtená Jaromírem Medunou. Jednotlivé příhody podrobněji popisovat nebudu, ale jsou opravdu zábavné a někdy dokonce i tak trochu dobrodružné. Brouk Pytlík mi nikdy dříve sympatický nebyl a také zde se nechová zrovna příkladně ;-). Ale ve svém okolí je - světe div se! :-) - docela oblíbený. Každopádně se jedná o milou knihu, která si plným právem vysoké hodnocení zaslouží. A já se k němu moc ráda připojuji, přestože už dávno nejsem ve věku dětí, kterým je určená...

Kabuky
11.07.2023 5 z 5

Krásná vzpomínka na dětství.

coolpet.CP
06.07.2023 5 z 5

Synovi se kniha moc líbila jen pořád čekal kdy v knize konečně už bude ten Ferda Mravenec. Nedočkal se, ale řekl mi že knihu příště zase přečteme :-).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chrobák Truhlík v seznamech

v Právě čtených2x