Chata u jezera přehled

Chata u jezera
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417446/bmid_chata-u-jezera-UDv-417446.jpeg 3 84 84

Hester Thursbyová série

Edwin Hill ve svém debutu, mysteriózním thrilleru s brilantní zápletkou, představuje harvardskou knihovnici Hester Thursbyovou, která má zvláštního koníčka: hledá ztracené věci. Hester totiž velmi dobře ví, že i v digitálním věku lidé potřebují pomoc při pátrání. Obvykle si ji klienti najímají, aby našla informace nebo biologické rodiče adoptivních dětí. Ovšem její nová zakázka je úplně jiná a – jak se záhy ukáže – mnohem komplikovanější a hlavně nebezpečnější.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Little Comfort , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chata u jezera. Přihlašte se a napište ho.

Jidu
23.01.2024 4 z 5

Když jsem knihu začínala číst, tak jsem měla obavu, protože na DK měla pouze 63%. Ale mně se teda líbila o mnoho víc.

Za mě je příběh dost originální. Hester, která hledá ztracené věci a lidi. Dva další pošuci, kteří ukazují, jak by fakt neměl vypadat žádný vztah. Manipulace, psychické poruchy, porouchané rodinné vztahy, ukázka toho, jak vzhled dokáže zblbnout ostatní. No pěkně ponurá kniha! Ale to by za mě thriller měl být.

Pro ty, co mají rádi i krvavé detaily, tak zde byly a ne zrovna málo, takže já byla spokojená, že si autor nebral servítky.

Samotné rozuzlení bylo super. Hodně emotivní, dost smutné. Taky vypíchnu, že i když je kniha prvním dílem série, tak je zcela ukončena a hádám, že návaznost bude jen v tom, že půjde o případy Hester.

Celkově knihu hodnotím na 80%, já jsem spokojená.

Pavlína2019
13.10.2023 5 z 5

Rozhodně se neztotožňuji s negativními komentáři.

Já jsem spokojená.

Kniha se mi opravdu líbila.

Dobře se čte, námět je zajímavý, ale musím říct, že mě několikrát napadlo, že je mi z ní dost smutno.
Proč, nechci rozepisovat a tím prozrazovat.

Zato mě kolikrát pobavily a líbily se mi komentáře a poznámky Hester.

Určitě doporučuji.

bobík123
30.04.2023 2 z 5

Kniha byla dost zmatená a mnoho postav, ALE posledních 100 stránek jsem přečetl v kuse, poutavé a zajímavé, líbilo se mi že tam bylo správně vložena moderní doba a současnost, mám doma i pokračování, přečtu si ho ale až později...

Knižní novinky (27. týden)

01.07.2019

Kniha Chata u jezera v seznamech

v Právě čtených4x

kriminální thrillery