Chalupářkou z donucení přehled

Chalupářkou z donucení
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485333/bmid_chaluparkou-z-donuceni-xQy-485333.jpg 4 70 70

Nejedna žena po rozvodu zůstala sama s dětmi a každá, která to zažila, ví, že to není žádný med. Populární autorka řady úspěšných titulů v této knize s humorem sobě vlastním líčí příhody, slasti a strasti rozvedené ženy se třemi dětmi, která se sama pustila do budování rekreačního objektu, kde by mohla trávit víkendy hrabáním v zemi a úklidem poté, co celý týden gruntovala doma v bytě.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chalupářkou z donucení. Přihlašte se a napište ho.

Nymfadora.T.
15.10.2023 2 z 5

Opět přečteno rychle, ale žádný zázrak. Asi je na mě autorka moc emancipovaná a dokonalá-zvládne vše. Mám ještě jeden díl, přečtu a končím.

JancaMia
21.08.2022 4 z 5

Opacko po letech a opět prima oddechové čtení.

Kája95
09.06.2022 4 z 5

No .... Hned na první stránce vypravěčka popisuje jaka je, zajímá se hlavně kam půjde a co si obleče. Pak si zničehonic koupí chatu a vše jí jde jako po másle. To, co mnohdy nezvládne ani zkušený chalupář, ona zvládne s úsměvem a je to naprosto dokonalé. Kapitoly krátké, děj žádný. Přesto chci dát 4 hvězdičky za čtivost a příjemnost. Četba na letní uvolněný večer.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chalupářkou z donucení v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x