Čas minisukní přehled

Čas minisukní
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452234/mid_cas-minisukni-QCY-452234.jpeg 3 13 13

Příběh Ester a Lukáše se odehrává v sedmdesátých letech minulého století a tu dobu výrazně odráží. Mladí novomanželé se vyrovnávají s množstvím potíží, které jim přicházejí do cesty a své představy a sny konfrontují, nikoliv bez ztráty iluzí, s každodenní realitou. Celou věčnost putují jen s dvěma kufry z podnájmu do podnájmu. Na vysněný domov, kam mohou přivést i dítě, čekají bezmála pět let. Do jejich osudu znenadání zasáhne nemoc Ester. Tváří v tvář nemilosrdné diagnóze a dlouhé léčbě s nejasným výsledkem, se život mladé rodiny obrací ze dne na den naruby. Při pobytu v sanatoriu Ester zblízka pocítí onu krátkost a křehkost bytí. Zdánlivě těžké začátky manželství v mantinely oktrojené době se oběma partnerům v nových souvislostech jeví jako nepodstatné. Uvědomí si, že společný čas, který dosud žili, byl- paradoxně- vlastně šťastný. Nejen proto, že se zrovna nosily minisukně, ho autorka nazývá časem minisukní. Ve chvíli, kdy jsou nuceni přehodnotit, co má v jejich životě skutečnou cenu, dospějí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas minisukní. Přihlašte se a napište ho.

bobby557
29.03.2018

Autorku znam osobne ještě z mladych let,jeji kniha je neskutecna zhovadilost ,pomlouva lidi,kteri ji hodne pomohli a zesmesnuje je,mela by se stydet ,druhou knihu bych ani nevzala do ruky

lucik2773
06.08.2017 3 z 5

Co k tomu říct? No mám rozporuplné pocity. Znovu bych si ji už nepřečetla.

Safienka
08.07.2017 2 z 5

No, čekala jsem něco humornějšího. Bohužel jsem se zklamala. První půlku přečetla, druhou přeskákala. Nějak jsem neměla náladu na čtení o odloučení matky a dcery a léčení tuberkulózy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čas minisukní v seznamech

v Právě čtených1x