Bůh a neonové žabky přehled

Bůh a neonové žabky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478177/bmid_buh-a-neonove-zabky-txw-478177.jpg 4 11 11

Ve čtyřiceti se přestěhovala z Prahy na úplnou samotu, aby poznala, že náruč venkova nevoní jen levandulí, ale taky hnojem. Ovšem ani ten vám díky této knize tolik páchnout nebude. A s ním ani žádná překážka, kterou vám život hodí do cesty. Pokud se strhne na Sněžce vichřice, zrovna když se naposledy loučíte s tatínkem, pokud vás vítr připraví o wow vlny, jen co opustíte kadeřnictví, nebo pokud skončíte na dálnici v protisměru v nepojízdném autě, je důležité neztrácet hlavu. Třeba se objeví zachránce v neonových žabkách… Sbírka povídek z pera nezdolné optimistky, která úsměvně představuje „výběr z patálií“ z cesty svým pestrým životem, nabízí laskavé čtení. Možná při něm zjistíte, že dělat díry do světa není až tak nutné.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bůh a neonové žabky. Přihlašte se a napište ho.

BohyněKuchyně
13.02.2024 5 z 5

První kniha pro dospělé čtenáře, kterou jsem od Zuzany Froňkové četla. Její Houbáci jsou naše celorodinná srdcovka. Miluje je pětiletá dcera a také my, její rodiče. Nejinak tomu je s touhle maličkou a útlou knížkou povídek. Povídky jsou vtipné, svižné, autobiografické (řekla bych) a zároveň vedou k zamyšlení. Přečetla jsem jedním dechem a už sháním další povídkovou knížku, kterou autorka vydala.

haannyys
06.02.2024 3 z 5

Lehká malá povídková knížka, ideální na cesty MHD. Sloh je příjemný, milé čtení. Tři hvězdy proto, že čtyřmi a víc hodnotím spíše knihy s rozvinutým dějem, zápletkou, případně povídkové, ale obsahově náročnější. Nicméně tohle jsou slušné tři hvězdy.

iceVS
22.10.2023 5 z 5

Moc příjemný čtení. Bavila jsem se :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bůh a neonové žabky v seznamech

humor venkov samota

2021  80%Bůh a neonové žabky