Budeš táta! přehled

Budeš táta!
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501820/bmid_budes-tata-64a2aad87ffe5.jpg 3 6 6

150 tipů a rad zkušeného pediatra a čtyřnásobného otce určená mužům, kteří chtějí nejen naplnit své otcovské povinnosti, ale také se stát skvělým tátou. Příručka začíná přípravami na příchod dítěte na svět a do rodiny, končí úvahami, zda a kdy pořídit potomkovi sourozence.. -- Resumé: Vtipně psaná příručka pro nastávající tatínky plná praktických rad týkajících se každodenního života ve třech.... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Jota

150 tips and tricks for new dads , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budeš táta!. Přihlašte se a napište ho.

RaptoR
12.07.2015 1 z 5

Budeš táta! To je hroznej brak, plný rad typu "Obřízka se dělá jako součást náboženské kultury" (pokud byste náhodou mysleli že se to dělá jen z nudy) a že děti rostou a jako čerstvej fotr budeš muset chodit do posilovny jen po ránu každý víkend už nebudeš hrát golf! Fakticky! I já, výchovou dětí nedotčený, jsem ve všech scifárnách a fantasy světech našel mezi řádky praktičtější rady. Ale pokud hledáte něco na podepření stolu nebo spálení v kamnech, je to kniha pro vás! :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Budeš táta! v seznamech

Autorovy knížky