Buď ťažký frajer přehled

Buď ťažký frajer https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463355/bud-tazky-frajer-uya-463355.png 4 85 85

Buď ťažký frajer je motivačná kniha pre všetkých, čo chcú zúfalo zlepšiť svoj vlastný život, no nechcú pritom prísť o rozum. Vo sviežej a zábavnej príručke vám úspešná koučka a autorka bestsellerov Jen Sincerová ponúka 27 kapitol plných nesmierne inšpiratívnych príbehov, múdrych rád a jednoduchých cvičení.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Ikar (SK)

You Are a Badass: How to Stop Doubting Your Greatness and Start Living an Awesome Life , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Buď ťažký frajer. Přihlašte se a napište ho.

Jane2016
14.02.2024 3 z 5

Bohužel, čtení mi nijak extra nesedlo, jak správně píší uživatelé databáze knih. Není to nic jiného než fráze, které jsem v podobných knihách četla snad tisíckrát. Nic nového, nic převratného, co by Vás shodilo ze židle. Kdybych knížku měla vypůjčenou z knihovny, vrátím ji pravděpodobně nedočtenou. Ale jelikož jde o koupenou knihu, dočetla jsem ji, i když přes sílu.

V rámci naučné literatury a osobního rozvoje toto rozhodně není převratné čtení a nemohu Vám jej doporučit.

janulka1310
24.03.2022 3 z 5

Kniha je na podobném principu jako většina těchto motivačních knih...nicméně, autorčin humor a styl psaní mi fakt sednul a docela jsem se i nasmála :) Autorka se s tím prostě příliš nemaže a takové ty hodně ezo doporučení bere velmi s nadhledem, což mi sedí.

heja
17.02.2022 odpad!

Knihu som skúšala čítať pred 3 rokmi, no nakoniec som to vzdala a teraz som sa k nej vrátila. Úprimne ? Ľutujem toho. Prišlo mi to, akoby autorka polepila kúsky ostatných kníh, ktoré doplnila, pre mňa, veľmi otravnými pasážami z jej života. Čítam knihu na to, aby som sa mohla rozvíjať a pracovať na sebe, nie na to, aby som zistila, že jej synovec, že ona na joge, že je sused...Za mňa obrovské sklamanie a som rada, že knihu mám doslova "z krku".

Knižní novinky (26.3. - 8.4.)

26.03.2018

Kniha Buď ťažký frajer v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech1x