Buď fit od narození po školu přehled

Buď fit od narození po školu https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124425/nasemu-slunicku-bud-fit-od-narozeni-po-skolu-124425.gif 5 1 1

Cvičíte se svými nejmenšími? Tato jedinečná publikace MUDr. Věry Kleplové vám poradí jak na to. Kniha se podrobně věnuje cvičení s dětmi od plenek až po školní lavice. Autorka vychází z odborných poznatků načerpaných vlastní mnohaletou praxí právě při práci s rodiči a dětmi. Kniha je koncipována jako pomocník a rádce, jednotlivé kapitoly jsou členěny podle věku dítěte a doprovázeny nejen popisnými ilustracemi Dobromily Pilné, ale také obrázky a básničkami. Dále upozorňuje rodiče, ve kterých situacích je lépe obrátit se na odborníka. Za každou cvičební jednotkou je vložena stránka, na kterou si rodiče mohou dělat poznámky a přidat vlastní fotogrfie dítěte. Neobyčejný průvodce pro vás i vaše dítě, který společné cvičení představuje jako skvělou zábavu a ke kterému se i po letech rádi vrátí nejen rodiče, ale i děti. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Buď fit od narození po školu. Přihlašte se a napište ho.

Samira
13.05.2014 5 z 5

Tato se kniha se dá pouze doporučit. Kromě nácviků správných pohybových schémat a cvičení od kojenců až po školáky, je zde i spousta informací o odchylkách a správném vývoji dětí. Je napsaná srozumitelnou formou, doplněná zdařilou popisnou kresbou!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Buď fit od narození po školu v seznamech

v Právě čtených1x