Bruce Springsteen: Kompletní příběh přehled

Bruce Springsteen: Kompletní příběh
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538896/bmid_bruce-springsteen-kompletni-pribeh.jpg 5 2 2

Na americké rockové scéně bychom těžko hledali srovnatelnou osobnost. Energický sedmdesátník Bruce Springsteen má za sebou šedesát let kariéry v hudební branži, jednadvacet studiových alb, tisícovky koncertů po celém světě a do důchodu se zatím rozhodně nechystá. Jeho hudba dokázala překlenout široké žánrové rozpětí: najdeme v ní ikonické vypalovačky typu Born in the U.S.A., zádumčivá akustická díla jako album Nebraska i kolekce p lné nostalgie, k nimž patří nejnovější soulová deska Only the Strong Survive. Především se však Springsteen stal ztělesněním ryze amerického, poctivě přímočarého heartland rocku a propůjčil ve svých písních hlas všem, na které společnost často zapomíná. Následující stránky přinášejí podrobné ohlédnutí za obdivuhodnou kariérou tohoto výjimečného umělce. Dozvíte se, jak se z barového muzikanta z newjerseyského zapadákova stala světoznámá rocková hvězda, nahlédnete do Springsteenova soukromí, a také se podrobně seznámíte se všemi jeho studiovými alby. Boss by ale těžko mohl zůstat Bossem bez talentovaných spoluhráčů z kapely E Street Band, kteří mu dlouhá léta pomáhají vyprávět jeho příběh, zasloužený prostor proto v této publikaci věnujeme i jeho skvělým spoluhráčům. Dámy a pánové, pohodlně se usaďte. Přichází jedinečný, nestárnoucí a dechberoucí Bruce Springsteen!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bruce Springsteen: Kompletní příběh. Přihlašte se a napište ho.

hnatlubo
26.05.2024 5 z 5

Hudební bookaziny z téhle edice mám téměř všechny, tento je bezkonkurenčně nejlepší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bruce Springsteen: Kompletní příběh v seznamech

Joel McIver