Volajte ma Sin přehled

Volajte ma Sin https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334505/bmid_volajte-ma-sin-x60-334505.jpg 3 7 7

Pôvabná, na prvý pohľad trochu staromódna, knihovníčka Susan Slnclairová sa po niekoľkoročnom nudnom manželstve rozviedla o s finančnou pomocou starej mamy si kúpila kníhkupectvo. Očakávala, že jej život nadobudne nové dimenzie, ale po čase zistila, že jej život plynie tak isto nudne ako predtým. Jedného dňa však zasiahol do tejto každodennej nudy osud. Susan sa zabuchli dvere a ostala pred domom oblečená len v spodnom prádle. V tejto nepríjemnej situácii sa zoznámila s príťažlivým novým susedom Rossom Berrlngerom, príslušníkom polície Texas Rangers. Veľmi sa zblížia pri pátraní po vinníkoch, ktorí okradli Susaninu starú mamu. Susan sa hrozí toho. že napriek láske, ktorú k Rossovl cíti. by sa mohla znova "neúspešne" vydať a ísť v šľapajach svojej matky, ktorá práve prežíva šieste medové týždne. Bojí sa aj stratiť nadobudnutú samostatnosť a nezávislosť. Zlomom vo vývoji ich vzťahu sa stáva rozhovor so starou mamou o stretnutie s Rossovým bratom. Dokáže Susan nájsť svoje miesto po boku milovaného muža? Prekoná obavu z dedičných sklonov? Odpustí Rossovl. že jej o sebe nedopovedal všetko?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Call me Sin , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volajte ma Sin. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel4895
01.12.2023

jedna z mojich prvých harlequiniek, nezabudnuteľná aj po 20 rokoch :)

bernadeta9876
06.07.2023 1 z 5

Jasne, že je to brak. Čítala som to s tým, že som vedela, že čítam brak. Na letné teplo a k opaľovaniu ideálne čítanie. Ale trochu uznávam kvality v tom, že hlavná hrdinka nebola až taká iritujúca kravka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Volajte ma Sin v seznamech