Bouře se přehnala přehled

Bouře se přehnala https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316150/bmid_boure-se-prehnala-ssm-316150.JPG 2 1 1

Mladý muž opouští milenku, když mu řekne, že bude matkou. Odhání ji hrubě, zříká se své otcovské povinnosti dřív než se dítě narodí. On není stvořen pro rodinný život s oddanou ženou a dětmi. Chce něco jiného - pohodlný život po boku krásné a bohaté ženy. Ženu nachází je jím krásná, bohatá, rozvedená žena avšak o 20 let starší. Bouřlivé mládí necítí tíhu těchto let, ale po létech srovnává obě ženy, které prošli jeho životem.Poznává cenu rozdílu věku. Proto zatouží po matce svého dítěte i po dítěti, kterého se již kdysi zřekl. Je to bouře, která se pojednou rozpoutá nad hlavami všech a která se přežene, když si vyžádá své oběti. A tento román Vám poví, kdo přinesl tyto oběti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bouře se přehnala. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
16.04.2020 2 z 5

Na to, že to bylo vydaný ve 40. letech se to může stát v každém století, ale záleží na povaze lidí. Někdy v tomto století pochybuji,zda se ještě najdou takový povahy lidí, ale to je jako hledat v kupce sena.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bouře se přehnala v seznamech

Rudolf Vávra
česká, 1905