Svatba z donucení přehled

Svatba z donucení https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255427/mid_svatba-z-donuceni-255427.jpg 4 31 31

Border Trilogy 2 série

Milostný historický příběh z konce 14. století ze skotského pomezí. Když se sir Walter Scott tajně pokusí získat zpět dobytek, který mu ukradl sir Murray, je přistižen při činu. Dostane na vybranou: buď se ožení s nejstarší dcerou muže, který ho zajal, nebo skončí na šibenici. Raději by zvolil smrt než svatbu, avšak s návrhem souhlasí, aby zachránil své muže před oprátkou. Uzavře tedy sňatek s lady Margaret Murrayovou, pro kterou manželství představuje příslib života, o němž si mohla nechat jenom zdát. Margaret se bez námitek stane ženou hrdého Waltera a svojí nevinností v něm probudí spalující touhu. Kvůli nekonečnému napětí panujícímu mezi Anglií a Skotskem se Meg ocitne v situaci, kdy se musí rozhodnout, zda se postaví proti svým bezohledným bratrům, nebo zradí svého muže, kterého obdivuje a do něhož se vášnivě zamilovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Oldag

Border Wedding , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatba z donucení. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
22.02.2021 4 z 5

Přestože nejsou komentáře ostatních nijak závratné,knihu jsem si koupila a udělala jsem dobře.Byla super.Miluji romány ze Skotska a tenhle byl opravdu bezva.Já za sebe určitě doporučuji přečíst všem romantičkám milující Skotsko

viola5163
24.01.2021 5 z 5

Děj je svižný, hrdinové rozhodní a místo hezky popsáno a situace ve které se nachází Skotsko také.

helenkan
25.08.2019 3 z 5

Číst se to dalo,ale jako bych pořád čekala něco víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatba z donucení v seznamech

v dalších seznamech1x