Blízkosť přehled

Blízkosť
https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89922/blizkost-89922.jpg 4 68 68

Lil Brodieová na prahu smrti hodnotí svoj život. V spomienkach sa vracia do čias mladosti, keď sa zoznámila s Patrickom Brodiem, svojím manželom. Patrick bol vplyvnou postavou londýnskeho podsvetia. Nebezpečný spôsob života si však vybral svoju daň – Patrick zomiera rukou vraha. Jeho manželka Lil zostane sama s deťmi, bez práce. Jej nasledujúci život je preto plný dramatických zmien, synovia dospievajú a preberajú žezlo po otcovi. S podporou rodiny, ktorá pevne drží spolu, bojujú o niekdajšiu pozíciu v krutom a drsnom svete, kde sa nedá veriť nikomu... ... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Close , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blízkosť. Přihlašte se a napište ho.

MajkaCZ
27.01.2019 1 z 5

Hodně špatná kniha, zmatečná, děj se s mírnými odchylkami pořád opakuje, někdy mi trvalo, než jsem pochopila, o kom se právě píše, podobná knize Bez tváře. Do další knihy této autorky se asi už nepustím.

petra4080
26.06.2017 2 z 5

Ani nevím jak tuto knihu hodnotit. Autorka všechno neustále opakuje 2x, někdy pro jistotu 3x, to mě vážně iritovalo. Celá kniha je napsaná jako pro retardovanou část populace. Dějové linky se tady vůbec nepovedly, většinu času se člověk šíleně nudí a celou dobu víte jak to dopadne. Katastrofa. Jenda z nejhorších knih které se mi dostaly do ruky.

moudivlacek
17.09.2016 4 z 5

Když jsem knihu začala číst, brzy jsem ji chtěla odložit, ale vydržela jsem a nelituji toho.
Ze začátku je to sice dosti zdlouhavé, ale opravdu perfektně pochopíte chování hlavních hrdinů i jejich vzájemné vztahy.
Pak to začíná nabírat na spádu, konec mě ochromil, a to doslova. Ale svým způsobem jsem byla šťastná, a to hlavně, jak se vyřešil vztah Lil s matkou, ale především závěrečný postoj jejich dětí a jejich úctě k ní.
Nebojte se do této knihy pustit, má v sobě hodně hluboký psychologický podtext.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Blízkosť v seznamech

detektivní a krimi romány