Plameň a kvet přehled

Plameň a kvet https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112360/plamen-a-kvet-112360.jpg 4 289 289

Birmingham série

Príbeh Heather Simmonsovej a Brandona Birminghama plný napätia, dobrodružstva, nehy a lásky, jednoducho všetkého, čo sa môže v dobrom príbehu stať. Jeden z najkrajších príbehov autorky.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Flame and the Flower , 1972

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plameň a kvet. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
24.05.2024 1 z 5

(SPOILER) Heather je jako ta pověstná třtina větrem se klátící. Slabá, zbabělá, odevzdaná... Dobře, nezískala si mě, ale všichni nemohou být neohrožení hrdinové.
Brandon je ovšem již zcela mimo moje tabulky snesitelnosti. Znásilní ji - a to opakovaně - uvězní na své lodi, rozhodne se, že bude jeho milenkou a co si o tom myslí ona je vedlejší?! "Koukej mazat (do postele)... uvidíš, že se ti to bude líbit, zatím si musíš zvykat..." COŽE?????!!!!
Pak si dovolí být celý rozhořčený, kvůli sňatku - chudáček nesnáší, když je do něčeho nucen... A že přinutil on ji, to je v pořádku?!
Nakonec tvrdí, že si ji vlastně vzal dobrovolně... A ona ho miluje. Tohle prostě neberu!
Příběh je zřejmě plodem přechodného pominutí smyslů. Mám od autorky půjčenou ještě jednu knihu, takže do ní nakouknu. Jinak s ní končím.

Paulika419
16.02.2024 4 z 5

Trochu Popelka trochu Sever proti jihu.Nepatřím mezi takové romantiky,abych hltavě četla stránku za stránkou.No dalo se až na ty neustálé slzy a zapínání šatů.

helenkan
05.02.2023 5 z 5

Tak jsem si, díky výzvě, po letech přečetla jednu moc pěknou romantiku. Krásný příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plameň a kvet v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x