Berlín přehled

Berlín https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347392/bmid_berlin-poznejte-Tyx-347392.jpg 5 3 3

Objevte to nejlepší z tohoto pozoruhodného města, které je jednou z nejmodernějších metropolí. Objevte také jeho historii: pozůstatky Berlínské zdi, Braniborskou bránu, Muzejní ostrov, rozsáhlý park Tiergarten, nechvalně proslulý Checkpoint Charlie a mnoho dalšího... Díky našim praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy i zábavou. Při svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu. 14 prohlídkových tras městem. Podrobná rozkládací mapa s vyznačenými trasami. Praktické informace a tipy na cestu. Kde se ubytovat, najíst a nakoupit. Kam vyrazit za zábavou i oddechem.... celý text

Literatura naučná Turistické průvodce
Vydáno: , Lingea

Explore Berlin

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Berlín. Přihlašte se a napište ho.

8405
02.10.2021 5 z 5

Naprosto perfektní průvodce, který obsahuje ty nejpodstatnější a skutečně praktické informace o čemkoli, co vás napadne. Cením si zejména toho, že jsou zde obsaženy ty nejzajímavější z možných tras, a to včetně míst o kterých by mě nikdy nenapadlo, že by mohly být něčím zajímavé, ale přesto jsem byl velmi mile překvapen místy, kam mě průvodce zavedl. Naprostá spokojenost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Berlín v seznamech