Běh života s úsměvem přehled

Běh života s úsměvem https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404046/mid_beh-zivota-s-usmevem-Yfj-404046.jpg 4 57 57

Život je cesta protkaná příběhy. Veselými, smutnými i úplně obyčejnými. Autorka s humorem, nadsázkou a nadhledem popisuje životní pouť od dětských krůčků po kroky zralé ženy. V knize se tak setkáváme se situacemi, které prožívá každý z nás. Ztrácíte trpělivost se svými dětmi? Doufáte, že si na mateřské dovolené odpočinete? Drtila vás puberta vlastní či vlastních dětí? Taky jste se tak těšili do tanečních a dopadlo to katastrofálně? Dá se rodit s úsměvem? Jste super rodiče? Zaskočila vás otázka: „Jak se dělají děti?“ Máte v tašce černou díru, ve které se ztrácí, a objevují věci zcela nekontrolovatelně? Dokážete rozluštit záhadu fronty k pokladně, která se ze záhadných důvodů zastaví, jakmile do ní vstoupíte? Jak parkujete, když nejlepší místa jsou, stejně jako nejlepší muži, většinou obsazená? Slábne vám s věkem zrak? Bojíte se dne, kdy rychlíkem „Život“ dorazíte do stanice „Padesát“? Uvědomujete si, že nikdy není pozdě plnit si své sny? Tak tohle všechno a ještě něco navíc se v této vtipné knize plné příběhů obyčejného života dočtete. Při čtení zjistíte, že v „tom“ nejste sami, což vždycky potěší a povzbudí!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Běh života s úsměvem. Přihlašte se a napište ho.

Enží204
07.04.2022 5 z 5

Děkuju mockrát za tyto řádky, které jsem si mohla přečíst. Další pohodová kniha z pera Zuzky...Díky!

Sandalkar
05.03.2022 3 z 5

Me tam proste chybelo vice behani. To me vzdycky naladi a Zuzka o nem pise proste paradne, i tak hezke dilko.

Andynka
22.02.2022 2 z 5

Hned na začátek musím uvést, že kniha není špatná.
Ale není prostě pro mě.
Je to kniha, kde autorka popisuje svůj život. A i když píše celkem vtipně a poutavě.
Mě příběh neoslovil. Celou dobu jsem si v hlavě říkala, že u této knihy trávím zbytečný čas, který jsem mohla využít s mnohem poutavější knihou. Je to prostě ta kniha, kterou bych si zvolila, kdybych neměla vůbec žádnou knihu, která čeká na přečtení. Kdybych měla hromadu času na čtení a byla tak nějak znuděná životem. Pak bych po této knize sáhla a užila si jí.
Takhle mi bylo líto času, který jsem u knihy strávila.
A nebylo ho málo. Normálně za ten čas přečtu 2 knihy, nebo jednu opravdu tlustou. Kniha má cca 230 stran a já se s ní "trápila" déle jak týden. Ale jak prostě nemá žádný poutavý děj, který by mě nutil knihu číst dál, tak sem musela vyloženě hledat čas, kdy knihu dočtu.

Knižní novinky (12.3. - 25.3.)

07.03.2018

Kniha Běh života s úsměvem v seznamech

v Právě čtených1x