Ferno, ohnivý drak přehled

Ferno, ohnivý drak
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385425/bmid_ferno-ohnivy-drak-BjL-385425.jpg 4 41 41

Beast Quest série

Šest zdivočelých netvorů ohrožuje mírumilovnou Avantii - a první z nich je Ohnivý drak Ferno, který chrlí oheň, spaluje úrodu a všechno živé! Hledá se hrdina, který by netvorům v pustošení země zabránil. Je hledaným hrdinou Tom, obyčejný vesnický kluk?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Ferno, The Fire Dragon , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ferno, ohnivý drak. Přihlašte se a napište ho.

broskev28
06.05.2023

Ferno, ohnivý drak je první díl zdánlivě nekonečné série Beast Quest. Děj jednoduchý až primitivní, podobně jako jazyk, velká písmena a velké řádkování - dokonalá kniha pro nepříliš zdatného čtenáře-kluka, který vyhledává dobrodružné příběhy s malými hrdiny. Nenajdete tu dvě vrstvy, z nichž jedna by pobavila a přitáhla i případného předčítajícího dospěláka, ale to není na závadu. Malým čtenářům budu určitě nabízet!
P.S. My jsme navíc tento díl pořídili do knihovny i v originále, takže případní zájemci si v něm mohou vyzkoušet své znalosti angličtiny.

Jarmila97
08.03.2023 5 z 5

Knížka je velmi pěkná ale spíše pro mladší děti.precetla jsem ji do hodinky a měla pěkný oddechový příběh

Dáda1309
03.10.2019 3 z 5

Moc mě to nebavilo.

Knižní novinky (13. - 26. srpna)

13.08.2018

Kniha Ferno, ohnivý drak v seznamech

v dalších seznamech1x