Bazar u puntíkaté zebry přehled

Bazar u puntíkaté zebry
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506218/bmid_bazar-u-puntikate-zebry-vXc-506218.jpeg 4 22 22

Excentrický vynálezce Basil se vrací do rodného města, kde otevírá obchůdek, přinášející svým zákazníkům radost a seberozvoj. Šéfredaktorce místních novin tím ale šlápne na konzervativní kuří oko a ta vyrazí proti jeho krámku do boje. Je na Basilovi, aby spolu se svými přáteli Arthurem a jeho matkou Guilií obchod, a tím i svobodu být jiný uhájili.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Metafora

Le bazar du zèbre à pois , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bazar u puntíkaté zebry. Přihlašte se a napište ho.

Babkabylinkarka
21.01.2024 5 z 5

Kniha se na můj vkus trochu pomaleji rozjížděla, ale potom to teda byla jízda. Obecně mám knihy, ve kterých je ta trocha seberozvoje, moc ráda a tady to bylo podáno moc pěknou, čtivou a uvěřitelnou formou. Vřele doporučuji, ledasco si potřebuji neustále připomínat. A navíc, já mám ráda dobré konce. I v životě

Souteska
18.01.2023 5 z 5

Krásná veselá knížka se čtivým příběhem, který je zároveň inspirací k otevřenému inovativnímu myšlení. Pro mne to byl okouzlující zážitek s novými nápady, například ohledně využívání obou mozkových hemisfér a jejich propojení, nebo využití zdánlivě neužitečných vynálezů k novým směrům vnímání a myšlení. To má v příběhu pozitivní vliv dokonce i na negativní hrdiny:-)

whiolet
25.12.2022 4 z 5

Takové milé čtení s filozofickou tématikou, tož líbilo se mi to, nebudu vám lhát, ale je velká škoda, že to nebylo více obsáhlejší.
Jinak se příběh četl dobře a hlavní postavy byly fajn. Nejvíc teda Basil, ale to je snad jasný, ne? :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bazar u puntíkaté zebry v seznamech