Barvy a čísla přehled

Barvy a čísla https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26589/bmid_barvy-a-cisla-ENi-26589.png 3 21 21

Váš osobní průvodce k pozitivním vibracím v každodenním životě. Barvy a čísla pro nás mají mnoho významů. Všichni máme své osobní číselné vibrace a osobní vibrace barev. Některá z těchto čísel, jako je například naše datum narození, jsou trvalá. Máme rovněž přechodné osobní barvy, které se mění s kalendářem. Když se vědomě obklopujeme svými osobními barvami, dostáváme se do souladu s vesmírnými silami. Barvy a čísla jsou pro náš život a naše postoje důležité. Mohou vytvořit základ pro naše afirmace a rozhodnutí o sobě, a to je právě cílem této malé knihy.... celý text

Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Pragma

Colors & Numbers , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Barvy a čísla. Přihlašte se a napište ho.

kate9326
27.08.2022 3 z 5

Koupeno jako dárek kamarádce...

Renncha
03.01.2022 5 z 5

Jednoduchá,malá knížečka. Paráda

knihyKeMne
20.11.2021 3 z 5

Asi jsem čekala něco trochu jiného. Tady si jen spočítáte své osobní číslo na každý den a pak žijete podle toho, k čemu je daný den podle čísla nejlepší. Barvy jsou zde jen přiřazeny těm číslům, samostatnou symboliku nemají. Takže knížka je tím pádem jen něco na způsob horoskopu, odkládám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Barvy a čísla v seznamech