Bambi přehled

Bambi https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487547/bmid_bambi-P6J-487547.jpg 4 144 144

Bambi série

Jednou zrána se lesem roznesla zpráva o narození prince. Bambi patřil ke stádu vysoké zvěře a se svými přáteli se učil znát přírodu i člověka. Pochopil, že příroda je krásná, ale umí být i krutá, stejně jako člověk. Zažil spoustu legrace, ale také sám prokázal statečnost a odvahu, když před nebezpečím uchránil svou lásku. A když přišlo jaro, roznesla se lesem další novinka ...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bambi. Přihlašte se a napište ho.

lis-elis
24.11.2023 3 z 5

Klasické Disneyovské ilustrace jsou opravdu skvělé. Příběh kolouška je také krásný a má dvojčata (4 roky) nadchl. Vím, že život není jen radost a požár lesa i lovci určitě do příběhu patří, aby byla v ději nějaká dramatičnost. Ale jak zmiňují i další čtenáři, smrt maminky je trochu kámen úrazu. Je sice pojata citlivě, ale právě to u malých dítek vyvolává řadu otázek. Jako matce mi nebylo dobře po těle, když jsem se snažila mým dětem citlivě vysvětlit, proč se k Bambimu již maminka nevrátí. Moc mě to mrzí, protože kvůli této pasáží se zatím budu dalšímu čtení této knihy vyhýbat :-(

essterkaa
07.10.2023 3 z 5

Smrt maminky je zde dle mého názoru dost nešťastně uchopená. To se sice takhle v přírodě děje. Ale celkem kruté pro děti a pro jejich pochopení. Zbytek knížky je moc hezký, ale už to nepřebije tuhle nešťastnou pasáž.

Janadvorackova
23.12.2022 5 z 5

Ve čtvrté, nebo páté třídě, jsem z ní psala referát, což byla docela vychytralost, když kniha obsahuje převážně obrázky :). Byli jsme čerstvě po stěhování a tohle byla jediná nezabalená kniha.
Když Bambimu umřela maminka, brečela jsem.
No a pak jsem se vrhla na fantastiku :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bambi v seznamech

v dalších seznamech3x