Archiv H+Z – centrum moderního českého cestovatelství 20. století: Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496075/bmid_archiv-h-z-XyU-496075.jpg 0 0 0

Zajímavě graficky zpracovaná obrazová publikace, v níž čtenář získá souhrnnou informaci o jednotlivých fondech, které jsou uloženy a přístupné veřejnosti v Archivu H+Z Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně. V jednotlivých kapitolách kniha představuje osobnosti: Jiřího Hanzelku, Miroslava Zikmunda, Eduarda Ingriše, Jana Havlasu, Stanislava Škulinu, Helenu Šťastnou a Břetislava Jančaříka. Stručné životopisy jsou doplněny množstvím fotografií, autentických materiálů a citací z děl a korespondence.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Archiv H+Z – centrum moderního českého cestovatelství 20. století: Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Archiv H+Z – centrum moderního českého cestovatelství 20. století: Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně v seznamech

Autoři knihy

Barbora Cekotová