Archandělé a andělé na nebesích přehled

Archandělé a andělé na nebesích https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/9377/archandele-a-andele-na-nebesich-9377.jpg 5 12 12

Autorka, uznávaná odbornice na anděly, napsala fascinující knihu, která zahrnuje veškerá božstva. Je to výzkumem důkladně podložená kniha encyklopedického charakteru, v níž je uvedeno 77 božstev v široké škále světových náboženských a duchovních tradic. Obsahuje nejen informace o každém božstvu a vysvětlení autorky, v jaké úloze slouží v dnešním světě, ale i to, jak vám může pomoci se specifickými životními problémy, a jak ho přivolat. Kniha poskytuje představu o tom, kdo je kdo na nebesích.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Archandělé a andělé na nebesích. Přihlašte se a napište ho.

Szekynka
20.12.2019 5 z 5

Úžasná kniha, která na mě z regálu v knihkupectví zkrátka svítila. Měla jsem pocit, že přesně něco takového jsem hledala. Co se týká obsahu není to na každodenní čtení, ale každý si tam najdete toho svého anděla, kterého zrovna potřebuje a který je ochotný naslouchat a pomáhat. Popis a cesty andělů jsou popsány opravdu krásně. Jsem vděčná, že jsem na tuto knihu narazila ♥♥♥

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Archandělé a andělé na nebesích v seznamech