Araba nemiluj přehled

Araba nemiluj https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402821/bmid_araba-nemiluj-4Mc-402821.jpg 3 33 33

Príbeh plný napätia, lásky a zrady. Osemnásťročnú Ninu predá jej vlastná sestra do otroctva prostitúcie. Odmieta sa však podriadiť a búri sa proti spôsobu života, do ktorého ju nútia. Jedného dňa jej Mustafa, jeden z najbohatších ľudí Saudskej Arábie, ponúkne manželstvo. To však u nej neprichádza do úvahy, a preto sa rozhodne ujsť. Keď sa jej podarí zorganizovať útek, je bez peňazí a strechy nad hlavou. Zničená blúdi ulicami, až stretne Dávida, ktorý jej pomôže znova sa postaviť na nohy. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sa príbeh končí. Minulosť ju však dobieha a pomsta je blízko...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Araba nemiluj. Přihlašte se a napište ho.

ujunka
05.11.2022 odpad!

Tohle se fakt nedá. Nedočetla jsem....

alnahu
16.09.2022 3 z 5

Příběh sesterské zrady.Osmnactiletá Nina je díky své sestře prodána do otroctví ,kde pod hrozbou smrti musí dělat prostitutku.Nakonec si jí koupí bohatý arab ,podaří se jí sice utéct ,ale její další osud není lehký.Smutný příběh o lásce a zradě.

katie.k09
21.07.2022 odpad!

Po přečtení, které mi dalo opravdu zabrat, jsem v šoku, že to tady má nějakých 60÷
To má být za co? Za ,scifi, zápletku, kterou neuvěří ani naivní holka ze sedmé třídy? Za jednoduchý styl, který by, naopak, ta holka zvládla jistě lépe?
Má to být pohádka pro ženský u plotny, které mají manžela každý den v hospodě na obligátních deseti kouscích? Naděje, že se dějí zázraky? Reklama na arabský svět, jeho bezmeznou krásu?
Autorka už toho vydala víc, tak očividně něco táhne...
Už nikdy víc knihu od ní.

Knižní novinky (37. týden)

08.09.2019

Kniha Araba nemiluj v seznamech