Ani o dolar víc, ani o dolar míň přehled

Ani o dolar víc, ani o dolar míň
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489286/bmid_ani-o-dolar-vic-ani-o-dolar-min-442-489286.jpg 4 116 116

Jeden milion dolarů – přesně tolik získal Harvey Metclafe, celoživotní král pochybných obchodů, z prázdných slibů ropného naleziště a akciových čachrů. Čtyři muži – syn z hraběcího rodu, doktor z Harley Street, majitel galerie na Bond Street a oxfordský don – se přes noc stanou téměř žebráky. Tentokrát ale Harvey obral špatné muže. Spojí totiž své síly a sledují ho v kasinech Monte Carla, luxusních lóžích v Ascotu i na posvátných pozemcích Oxfordské univerzity. Jejich plán je prostý: obrat podvodníka přesně o tolik, o kolik přišli – ani o dolar víc, ani o dolar míň.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: ekniha , Saga Egmont

Not a Penny More, Not a Penny Less , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ani o dolar víc, ani o dolar míň. Přihlašte se a napište ho.

Christeene
20.02.2024 5 z 5

Uzasna zapletka. Hned jak clovek docte, cetl by to znovu. Moc mila kniha. Po dlouhe dobe plny pocet hvezdicek. To se proste neda jinak. Ani nevim, ktera postava me bavila vic.

IHT
23.12.2023 5 z 5

Standardni britska komedie o podvodu. Na toto tema i spousta skvelych filmu, napr. serie Podfukari ;-)
Podvudky v teto knize jsou oproti jinym spise podprumerne, ale coby oddychove cteni je to zabavne.

Isew
21.12.2023 3 z 5

Podvedení podvedou podfukáře. Líbila se mi myšlenka, že každý ze zúčastněných vymyslí podfuk ze svého oboru. Ale, podfuky mi přišly nedomyšlené, dostatečně nepřipravené. Domysleli jen jednu pravděpodobnou variantu, která když nenastala, neměli připravený záložní plán, ale přesto se jim to zázračně podařilo vyřešit, aniž by si protřelý podváděný něčeho všiml. Přišlo mi to dost nereálné. Ale jako oddychovka, při které je lepší moc nepřemýšlet, proč ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ani o dolar víc, ani o dolar míň v seznamech

v dalších seznamech3x