Andělé na vánoční pouti přehled

Andělé na vánoční pouti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400059/mid_andele-na-vanocni-pouti-Mco-400059.png 5 1 1

Existuje mnoho symbolů, které patří k vánočnímu a předvánočnímu času, bez nichž si už neumíme tuto dobu představit. Adventní věnec, vánoční stromek, svíce nebo zvonek jsou takové symboly, s nimiž má každé dítě spojen nějaký význam. K této době však patří nejen symboly, ale i některé osoby, jako Mikuláš, Jezulátko a andělé. Ti nás doprovodí až ke Štědrému večeru. Každý den si můžete vystřihnout jednoho anděla a zavěsit ho na krásnou andělskou girlandu. Každý anděl je jiný a je také spojen s jiným příběhem. Na konci této cesty možná jednotliví strážní andělé získají pro vás nový význam.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělé na vánoční pouti. Přihlašte se a napište ho.

Augustina
26.11.2023 5 z 5

Už je to opravdu mnoho let, co jsem tuto vystřihovánku s příběhy andělů koupila dceři a společně je pak v adventu vystřihovaly. Už tenkrát se mi velmi líbila a zaujala mě i nyní, kdy už mám vnučku. Překvapilo mne, že je stále k dostání a moc mě to potěšilo.

Knihomura
27.11.2019

Nalaďte se s dětmi na nejkrásnější svátky v roce a užijte si Advent společným vyráběním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Andělé na vánoční pouti v seznamech

v dalších seznamech2x

Vánoce advent vystřihovánky