Alternativní terapie - Nejznámější postupy doplňkových terapií, které pomáhají při běžných onemocněních přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409361/alternativni-terapie-nejznamejsi-po-myP-409361.png 0 0 0

Kniha se věnuje každodenním potížím a alternativním postupům, které lze využít k jejich léčbě. Popisuje více než 25 druhů léčebných metod, od akupresury k meditaci. Obsahuje praktické návody, jak jednotlivé postupy užívat. Zahrnuje všechny alternativní terapie, které může bezpečně používat i začátečník. Vysvětluje, jak změnit životní styl, abychom se vyhnuli častým příčinám onemocnění. Přináší cenné informace o způsobu výběru vhodného terapeuta.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Alternativní terapie - Nejznámější postupy doplňkových terapií, které pomáhají při běžných onemocněních. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Alternativní terapie - Nejznámější postupy doplňkových terapií, které pomáhají při běžných onemocněních v seznamech

Autorovy knížky

Peter Albright, MD
americká, 1926 - 2016
2000  0%Alternativní terapie - Nejznámější postupy doplňkových terapií, které pomáhají při běžných onemocněních